| Označení: | UKK382 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x60x17 cm
Umělá protěž v bílé barvě s nádechem omrznutí přináší do vánoční výzdoby kouzlo zimní přírody. Tento květ na stonku je skvělým doplňkem pro elegantní zimní aranžmá, které navodí pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 15x60x17 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Ostatní |