| Označení: | UKK381 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x65x15 cm
Umělá gloriosa s růžově zbarvenými květy, zlatými lístky a jemnými třpytkami přidá do vánoční výzdoby nádech luxusu a elegance. Tento květ na stonku je ideální pro vytvoření působivého svátečního aranžmá, které rozzáří váš interiér.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 17x65x15 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ostatní |