| Označení: | UKK380 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x72x12 cm
Umělá hortenzie s dvěma květy v růžovém odstínu a zlatými lístky přináší do vánoční výzdoby luxusní nádech. Tento elegantní květ je perfektní volbou pro sofistikované zimní aranžmá, které okouzlí každého návštěvníka.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 20x72x12 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 72.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Hortenzie |