| Označení: | UKK369 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x60x7 cm
Čemeřice v podobě umělé řezané květiny bude nikdy nevadnoucí dekorací, která vydrží ve stejné kráse prakticky na věky. Věrně napodobuje živou rostlinu s bíle zbarvenými květy. Má 3 květy, dva plně rozvinuté a jeden ještě zavřený.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 28.0000 kg |
| Hmotnost | 28.0000 kg |
| Rozměry | 15x60x7 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 16.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Čemeřice |