| Označení: | UKH022 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x34x15 cm
Umělá čemeřice s nádhernými bílými květy, které věrně napodobují živou rostlinu. Díky své eleganci skvěle doplní zimní i vánoční výzdobu, ale krásně vynikne i jako samostatná dekorace ve váze. Nikdy neuvadne a zůstane stále stejně půvabná, takže si její krásu můžete užívat dlouhá léta.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Hmotnost | 16.0000 kg |
| Rozměry | 15x34x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Čemeřice |