| Označení: | UKH017 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x68x13 cm
Dekorativní gypsophila s pozlacenými větvičkami a jemnými fialovými kvítky přináší do interiéru nádech elegance a něžnosti. Vyrobena z plastu, je odolná a snadno udržovatelná, ideální pro aranžmá v květinových vazbách nebo jako samostatný dekorativní prvek. Vynikne v moderních i klasických prostorách, kde dodá příjemnou atmosféru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 20x68x13 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 68.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Gypsophila |