| Označení: | UKH014 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x43x20 cm
Magnolie, umělá řezaná květina se 6 větvičkami ve svazku, zaujme svou jemnou bílou barvou květů. Tento svazek, typicky jarní květeny ve vánočním stylu, je ideální pro vytvoření útulné sváteční atmosféry. Můžete ji nechat vyniknout samostatně v krásné váze, nebo ji zakomponovat mezi další květiny, rostliny a přízdoby, čímž dokonale oživíte váš interiér.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 67.0000 kg |
| Hmotnost | 67.0000 kg |
| Rozměry | 30x43x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Magnolie |