| Označení: | UBR115-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Sametový polštář s veselým vánočním motivem sněhuláka a stromků rozjasní každý zimní interiér. Bílý základ doplňuje jemný červený lem, který ladí se sváteční atmosférou. Potah je odnímatelný a lze ho prát na 30 °C, výplň není určena k praní. Rozměr 45 × 45 cm – ideální na pohovku, křeslo nebo postel.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Bílá |