| Označení: | UBR113-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Dekorační vánoční polštář s kouzelným motivem perníkových domků a hvězdiček navodí sváteční atmosféru v každém interiéru. Sametově hebký povrch dodá pocit útulnosti, rozměr 45 × 45 cm je ideální pro pohovku i křeslo. Vyroben ze 100 % polyesteru, příjemný na dotek a snadno udržovatelný. Jen pozor, výplň je nepratelná, ale svrchní část lze sundat, je totiž na zip, a ta již pratelná je.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Béžová |