| Označení: | STROM003-240 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 803 Kč 9 781Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140x240x140 cm
Umělý vánoční stromek smrk v zeleném provedení má výšku 210 cm a je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí každý rok kupovat živý stromek. Neopadává, má krásně tvarované jehličí a větvičky vypadají jako skutečné. Součástí balení je i pevný kovový stojánek, který zajistí stabilitu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 17300.0000 kg |
| Rozměry | 140x240x140 cm |
| Šířka | 140.0000 cm |
| Výška | 240.0000 cm |
| Hloubka | 140.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |