| Označení: | NL0215 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x83x27 cm
Umělá větev s javorovým listím v nádherných podzimních barvách. Jedná se o mix 3 druhů v odstínech žluté, oranžové nebo červené, který přinese do vašeho domova pestrobarevnou podzimní atmosféru. Listí vám neopadá, takže tato dekorace zůstane stále krásná a svěží, jako byste větvičku právě utrhli ze stromu. Cena je uvedena za 1 kus.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Rozměry | 30x83x27 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 27.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |