| Označení: | KOC502-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 663 Kč 737Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x41x11 cm
Stolní dekorace v podobě kovového anděla ve zlaté barvě bude krásnou vánoční ozdobou. Svým provedením a velikostí se bude vyjímat mezi ostatními dekoracemi a přinese do prostoru kouzelnou sváteční atmosféru. V rukou navíc drží kalíšek na vložení čajové svíčky, díky čemuž můžete vytvořit neodolatelný světelný efekt.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 22x41x11 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 41.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Zlatá |