| Označení: | KEO099 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 076 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x50x19 cm
Tento kostlivec z magnesia je perfektní halloweenská dekorace, která zaujme na první pohled! Je v pozici tureckého sedu, drží se za hlavu, a díky LED osvětlení, se mu po rozsvícení rozzáří oči, jako by se chystal vás vyděsit. Nemusíte se ho ale bát, naopak, jeho výraz a póza z něj dělají spíš legračního společníka, který dodá vaší výzdobě tu správnou dávku tajemna i humoru.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 3800.0000 kg |
| Hmotnost | 3800.0000 kg |
| Rozměry | 36x50x19 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Druh | Kostlivec/Strašák |
| Sezóna | Halloween |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Pieta |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Šedá |