| Označení: | KEO076 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 465 Kč 517Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x27x11 cm
Polyresinová figurka Buddhy v imitaci dřeva přinese do vaší zahrady či domova klid a harmonii. Světle hnědé provedení působí přirozeně a ladí s přírodním prostředím. Ideální dekorace pro vytvoření relaxačního koutku, kde si můžete užít chvíle pohody a meditace.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Rozměry | 18x27x11 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Buddha |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Hnědá |