| Označení: | KEO070 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x8x7 cm
Dojemná pietní dekorace zachycuje psa nebo kočku v ochranných andělských křídlech jako symbol věčné vzpomínky. Šedé provedení z polyresinu působí vkusně a důstojně. Krásná připomínka milovaného mazlíčka, vhodná pro pietní místa i domácí vzpomínkový koutek. Cena je uvedena za 1 kus.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 13x8x7 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |