| Označení: | KEO069-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x2x9 cm
Decentní pietní dekorace v podobě proutí upleteného do tvaru srdce se stuhou a vše doplněné květy růží. Stuha je doplněna nápisem „S láskou“ pro umocnění symbolu úcty a vzpomínky. Šedé provedení a jemné detaily dodávají dekoraci vkusný a důstojný vzhled. Dekorace vyrobena z odolného polyresinu je vhodná pro venkovní pietní a vzpomínková místa.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 41.0000 kg |
| Hmotnost | 41.0000 kg |
| Rozměry | 9x2x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Šedá |