| Označení: | KEO068-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x3x12 cm
Decentní pietní dekorace v podobě proutí upleteného do tvaru srdce se stuhou a mašlí, to vše doplněné květy růží. Mašle je doplněna nápisem „S láskou“ pro umocnění symbolu úcty a vzpomínky. Šedé provedení a jemné detaily dodávají dekoraci vkusný a důstojný vzhled. Dekorace vyrobena z odolného polyresinu je vhodná pro venkovní pietní a vzpomínková místa.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 155.0000 kg |
| Hmotnost | 155.0000 kg |
| Rozměry | 14x3x12 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |