| Označení: | KEO065-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x4x9 cm
Decentní pietní dekorace ve tvaru srdce s reliéfem růže je symbolem úcty a vzpomínky. Šedá neutrální barva působí vkusně a důstojně. Vhodná pro výzdobu hřbitovních a vzpomínkových míst, kde vytvoří patřičnou atmosféru.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 82.0000 kg |
| Hmotnost | 82.0000 kg |
| Rozměry | 10x4x9 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Šedá |