| Označení: | CP151198-STRIBRNA-MAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x20x2 cm
Bodec na kónickou svíčku z kovu v elegantním stříbrném provedení je ideální volbou pro vytvoření perfektního adventního věnce. Cena je za balení obsahující 4 kusy, což odpovídá přesně počtu potřebnému pro krásné sváteční aranžmá. Tento dekorativní prvek dodá vašim vánočním dekoracím sofistikovaný a slavnostní nádech.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 2x20x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměr balení | 20x10x2 cm |