| Označení: | ALA1812 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 076 Kč 1 196Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
51x23x18 cm
Figurky dětí z magnesia, které drží v rukou lucernu na vložení svíčky, budou roztomilým oživením vaší zahrady, terasy či balkonu. Jsou k dostání ve dvou podobách, přičemž obě jsou barevně laděné do podzimních barev. Tento nádech umocňují dýně, které drží v ručičkách a špičaté čepičky, které jsou ozdobené barevným listem.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 51x23x18 cm |
| Šířka | 51.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Druh | Děti |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Oranžová |