| Označení: | PER011 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x8x6 cm
Závěsná dekorace v podobě perníkového domečku bude krásnou ozdobou pro vánoční čas. Jedná se o mix dvou druhů, které se liší tvary. Oba však spojuje hnědá barva a bílé zdobení, takže vypadají, jako by je upekl a vyzdobil sám mistr cukrář. Domečky jsou vybaveny LED osvětlením uvnitř, takže nabízí možnost obohatit jemným světlem váš sváteční prostor.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 7x8x6 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |