| Označení: | 83168-12 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 981 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x50x30 cm
Botník s třemi policemi z chromovaného kovu a rámem z masivního kaučukovníku v bílé matné barvě nabízí praktické a pevné řešení pro uspořádání obuvi. Masivní dřevěný rám je upraven kvalitním matným lakem, který zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Police z chromovaného kovu poskytují dostatek prostoru pro uložení více párů bot a zároveň umožňují jejich větrání. Stabilní provedení botníku zaručuje bezpečné a pevné umístění v předsíni či šatně. Kompaktní rozměry usnadňují jeho umístění i do menších prostor.
| Materiál | Masiv |
| Hmotnost | 3 kg |
| Rozměry | 80x50x30 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Barva nohou | Bílá |
| Hmotnost - netto | 3.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.2500 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 78x32x10,5 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Botník |