| Označení: | 8064V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 999 Kč 13 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
190 x 40 x 80 cm
materiál masiv borovice voskovaná v medovém odstínu kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 3 zásuvky s kovovými pojezdy, 3 plné dveře, 2 police maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Masiv |
| Povrch | voskováno |
| Hmotnost | 44 kg |
| Rozměry | 190 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 190 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 8 × 193 cm, 47 × 14 × 82 cm) |
| Barva | voskováno |