| Označení: | VP2137 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x10x15 cm
Pravé borovicové šišky ve zlatém odstínu dodají vaší vánoční výzdobě noblesní vzhled. Balení obsahuje 18 kusů, které se skvěle hodí na výrobu věnců, zdobení stolů nebo aranžování svícnů. Díky svátečnímu odstínu působí elegantně a skvěle ladí s dalšími dekoracemi, jenž vytvoří kouzelnou atmosféru.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 15x10x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Borovice |