| Označení: | VP2136 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x25x8 cm
Umělá větvička s modrými bobulemi a lístky, připomínající borůvčí, je skvělou volbou pro vánoční aranžování. Díky jemnému omrznutí, které vypadá přirozeně, dodá každé dekoraci zimní kouzlo. Vhodná do váz, kytic, věnců nebo jiných svátečních aranží. Umělý materiál zajišťuje, že plody nikdy neopadnou ani neshnijí, takže si tuto krásu můžete užívat každý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 12x25x8 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 480.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Ostatní |