| Označení: | DOM133 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 004 Kč 1 116Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x31x12 cm
Keramický patrový domek s šedou fasádou a hnědou střechou působí, jako by byl vytržený z malebného historického náměstí. Prostor pro čajovou svíčku mu přidává na estetické hodnotě, neboť po zapálení knotu, budou paprsky světla krásně pronikat skrze všechna okénka. Díky praktické rukojeti ho snadno přemístíte. Perfektní podzimní dekorace pro hřejivou atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 18x31x12 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |