| Označení: | DOM123 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x13x11 cm
Vytvořte si relaxační atmosféru s touto úžasnou aroma lampou, jejíž tvar připomíná kruhový domek. Speciální místo uvnitř je navrženo pro vložení čajové nebo LED svíčky, zatímco prostor na střeše je ideální pro přidání vonné esence. Barevná kombinace dodává této aroma lampě eleganci a klidný nádech. Tento kruhový domek není pouze dekorativním prvkem, ale také nabízí prostřednictvím vůní a světla možnost vytvořit relaxační a příjemný prostor ve vašem domově.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 587.0000 kg |
| Hmotnost | 587.0000 kg |
| Rozměry | 11x13x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Červená |