| Označení: | 83168-42 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 981 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x47x26 cm
Stylový a praktický botník značky Autronic je perfektní volbou pro každou moderní předsíň. Jeho elegantní bílé provedení s kovovou konstrukcí zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Botník nabízí dvě prostorné police, které poskytují dostatek místa pro uskladnění obuvi, zatímco horní desku můžete využít na dekorace nebo drobnosti. Díky minimalistickému designu se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru. Tento botník kombinuje funkčnost s jednoduchým a čistým vzhledem, který vám pomůže udržet předsíň vždy uklizenou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Rozměry | 50x47x26 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 90.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 2X2 |
| Barva nohou | Bílá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 3.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0000 kg |
| Světlá výška | 7.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 54x30x7 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Botník |