| Označení: | CT-394 BK2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 431 Kč 1 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
51x84x62 cm
Designová skořepinová jídelní židle je čalouněna černou látkou s výrazným prošitím sedací části i části určené k opření. Sedací část je zaoblená a má vyvýšené boky, plynule přecházející do opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá kovová podnož je v 3D dekoru dub. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, ukončené černými platovými kluzáky. Celá podnož je svařená a dodávána jako celek, nehrozí tedy občasné dotahování šroubů jako u podnože šroubované.Toto vše působí nejen jako stylový designový prvek, ale dělá židli velmi pevnou, pohodlnou a praktickou na kratší i delší posezení. Svým provedením ve Skandinávském stylu a decentní barevností se židle hodí nejen k jídelnímu stolu, ale i jako součást pracoven či konferenčních místností.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Rozměry | 51x84x62 cm |
| Šířka | 51.0000 cm |
| Výška | 84.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Dekor | Matný |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 78x67x52 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | Ne |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |