| Označení: | UKX3002 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 64Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x35x16 cm
Umělý trs kvetoucí trávy v elegantní stříbrné barvě přináší do interiéru zajímavý dekorativní prvek. Vyrobený z plastu, který věrně napodobuje jemné větvičky a květy, je vhodný pro aranžmá v květináčích i váze. Stříbrný odstín dodává prostoru moderní a stylový nádech, který snadno doplní různé styly bydlení.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 16x35x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Ostatní |