| Označení: | 7030 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 999 Kč 1 790Kč |
| Množství: | — |
36 x 30 x 79 cm
materiál masiv, nelakované provedení 3 stohovatelné bedýnky na ovoce nebo zeleninu spodní pojízdná na kolečkách
| Materiál | Masiv |
| Povrch | nelakováno |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 36 x 30 x 79 cm |
| Šířka | 36 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |