| Označení: | VAN219 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 501 Kč 557Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x34x10 cm
Trojice mini smrčků na dřevěném špalku je kouzelnou vánoční ozdobou, která nezabere téměř žádné místo, a přesto vytvoří tu správnou sváteční atmosféru. Hodí se na poličku, stůl i parapet, kde potěší svým přírodním vzhledem a jemně zasněženými větvičkami. Na rozdíl od živého stromku nikdy neopadá a bude vám dělat radost každé Vánoce znovu a znovu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 375.0000 kg |
| Hmotnost | 375.0000 kg |
| Rozměry | 26x34x10 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Smrk |