| Označení: | VAN217 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x26x8 cm
Dvojice mini smrčků na dřevěném špalku je kouzelnou vánoční ozdobou, která nezabere téměř žádné místo, a přesto vytvoří tu správnou sváteční atmosféru. Hodí se na poličku, stůl i parapet, kde potěší svým přírodním vzhledem a jemně zasněženými větvičkami. Na rozdíl od živého stromku nikdy neopadá a bude vám dělat radost každé Vánoce znovu a znovu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 170.0000 kg |
| Hmotnost | 170.0000 kg |
| Rozměry | 18x26x8 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Smrk |