| Označení: | VAN210 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 332 Kč 369Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x190x5 cm
Giirlanda z umělého smrkového jehličí v přirozeném zeleném odstínu, dlouhá 190 cm. Vypadá jako vytvořená z čerstvě ustřižených větviček živého stromu, ale neopadává a vydrží vám po mnoho sezón. Skvěle se hodí k ozdobení zábradlí, oken, zdí nebo vstupních dveří, ať už ji ponecháte samotnou, nebo ji doplníte světýlky a dalšími dekoracemi.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 10x190x5 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 190.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |