| Označení: | UKT004 BRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x75x20 cm
Umělá jiřina se třemi hnědými květy, dvěma plně rozkvetlými a jedním právě v rozpuku, přináší do interiéru kousek letní až podzimní krásy. Tato květina zůstane stále stejně svěží, nikdy neuvadne a bude okouzlovat svou trvanlivou krásou po mnoho let. Ideální volba pro dekoraci stolů ať už doma, nebo v rámci nejrůznějších oslav či jiných společenských událostí.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Rozměry | 25x75x20 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Jiřina |