| Označení: | UKT002 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x92x12 cm
Umělá řezaná větev zlatého deště přináší nádherný jarní nádech do každého interiéru. Bohaté květy v přírodních barvách působí svěže a realisticky, jako by právě rozkvetly. Díky své trvanlivosti si tuto krásu můžete užívat nejen jednu sezónu, ale i mnoho dalších let.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 25x92x12 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 92.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 18.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Zlatý déšť |