| Označení: | UKT001 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x40x15 cm
Umělá kytice narcisů se šesti květy ve svazku přináší zářivou jarní atmosféru do každého prostoru. Elegantní bílé květy se žlutým středem působí svěže a realisticky, jako by právě rozkvetly. Díky své trvanlivosti zůstane tato krásná dekorace stále v plném rozpuku, bez obav o opadávání okvětních lístků či celkovému vadnutí rostlinky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Hmotnost | 55.0000 kg |
| Rozměry | 15x40x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Narcis |