| Označení: | UKS6013 APPR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x23x18 cm
Vánoční růže na stonku v meruňkové barvě se třpytkami přináší do vašeho interiéru elegantní a sváteční atmosféru. Ideální pro vánoční výzdobu, kde její jemný třpyt okouzlí a rozzáří každý kout vaší místnosti.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 18x23x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |