| Označení: | UKS6012 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x70x30 cm
Umělá vánoční růže s fialovým květem zdobeným drobnými třpytkami vnese do sváteční výzdoby nádech elegance a jemnosti. Krásně se hodí do vánočních výzdob, kde její zářivý vzhled dokonale vynikne a nikdy neuvadne.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 30x70x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |