| Označení: | UKS6011 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 Kč 54Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x30x8 cm
Umělá větev s bílými bobulemi působí, jako by byla jemně zasněžená či pokrytá mrazivou jinovatkou. Skvělá přízdoba do nejrůznějších vánočních výzdob, která dodá dekoracím zimní kouzlo a sváteční atmosféru. Jako umělá vám vydrží ve stejné kráse prakticky napořád.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 15x30x8 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Bílá |