| Označení: | UKS6010 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x75x10 cm
Umělá hortenzie s pozlaceným stonkem a lístky okouzlí svým pestrobarevným květem. Její plastové okvětní lístky mění své barvy podle úhlu pohledu. Elegantní a působivá dekorace, která dodá výzdobám šmrnc a zůstane stejně krásná napořád.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 16x75x10 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Orchidej |