| Označení: | UKS6009 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x60x19 cm
Umělá hortenzie s pozlaceným stonkem a listy okouzlí svým fialovo-zlatým květem, jehož plastové okvětní lístky se mění podle úhlu pohledu. Elegantní a působivá dekorace, která dodá výzdobám pestrobarevnost a zůstane krásná napořád.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 19x60x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Hortenzie |