| Označení: | UKS6008 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x55x12 cm
Umělá jiřina s bílými květy a pozlacenými lístky vnese do vánoční výzdoby jemnost a eleganci. Skvěle se hodí pro aranžování svátečních dekorací, kde její třpytivé detaily krásně vyniknou. Trvalá krása, která vydrží a nepotřebuje žádnou zvláštní péči. Můžete tak tuto umělou květinu v netradičním barevném pojetí používat pro aranžování i v dalších sezónách.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 15x55x12 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 55.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Jiřina |