| Označení: | UKS6006 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 207 Kč 230Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
23x65x23 cm
Umělá hortenzie s bílým květem, pozlacenými listy a jemným třpytem, přináší do interiéru tu pravou sváteční eleganci. Skvěle se hodí jako vánoční dekorace, ať už samostatně ve váze, nebo jako součást větších kytic a ucelených aranží. Velkou výhodou je, že zůstane krásná napořád bez jakékoli péče, takže jí můžete používat stejně i v dalších letech.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Rozměry | 23x65x23 cm |
| Šířka | 23.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Hortenzie |