| Označení: | UKS6005 BRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x60x18 cm
Umělá hortenzie v hnědém odstínu s pozlacenými listy a jemným třpytem, přináší do interiéru tu pravou sváteční eleganci. Skvěle se hodí jako vánoční dekorace, ať už samostatně, nebo jako součást větších kytic. Velkou výhodou je, že zůstane krásná napořád bez jakékoli péče.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 18x60x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Hortenzie |