| Označení: | UBR112-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x150 cm
Podzimní běhouns s motivem dýní a listí vnese do vašeho domova hřejivou atmosféru babího léta. Vyrobený ze 100 % polyesteru, je lehký, odolný a snadno se udržuje. Rozměr 40 × 150 cm je ideální na prostření větších stolů.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 40x150 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 150.0000 cm |
| Druh | Běhoun |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Oranžová |