| Označení: | PRA025 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x12x6 cm
Hnědá mini jablíčka na větvičce dodají vašim dekoracím svěží podzimní nádech. Umělá dekorace ve formě zápichu umožňuje snadné aranžování do věnců, kytic či dalších výtvorů. Balení obsahuje 10 větviček s plody, které nikdy neopadají ani neshnijí. Skvělá volba pro kreativní vlastnoruční výzdobu, ať už jen na sezónu a mnoho dalších, či na celý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 6x12x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Jablko |
| Rozměr balení | 24x18x6 cm |