| Označení: | PRA022 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x8x6 cm
Dekorační mochomůrky v živých podzimních barvách dodají vašemu aranžmá pohádkový nádech lesního království. Červený klobouk s bílými tečkami září svým barevným kontrastem, zatímco noha působí jako vyřezaná ze dřeva se zbytky kůry. Ideální pro podzimní výzdobu, lesní motivy nebo kreativní aranžování. Balení obsahuje celkem 12 kusů, složené z mixu tří druhů, které se liší odstínem červené.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 6x8x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 24x21x6,5 cm |