| Označení: | PRA013 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x12x3 cm
Podzim je období, kdy sklízíme dozrávající plody a příroda se zahaluje do krásných barevných tónů. Jablka jsou taktéž jedním z typicky podzimních plodů, které můžeme využít i jako ozdobu našich stolů, poliček a dalších míst. Obzvláště pokud se jedná o umělé a zmenšené varianty oranžových jablíček na drátkách, které nabízí široké možnosti využití pro podzimní aranžování. Je jich v balení hned 36 kusů, takže si můžete hravě vytvářet, spolu s dalšími barevnými bobulemi, plody, květinami, přízdobami a dalšími ozdobnými prvky, úžasné barevné kompozice, které vám budou všichni ostatní jen tiše závidět. Pozor! Tento produkt není určen ke konzumaci a chraňte jej před dosahem dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 3x12x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Jablko |
| Rozměr balení | 26 x 19 x 5,5 cm |