| Označení: | NL0225 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x32x8 cm
Umělá větev borovice ve stříbrném provedení s jehličkami v kulatých trsech, vnese do vaší sváteční výzdoby elegantní atmosféru. Skvěle se hodí do vánočních aranží, věnců i svátečních kytic, kde vytvoří třpytivý kontrast k zeleným či barevným prvkům. Nikdy neopadá a zůstane stále stejně krásná i po mnoho dalších sezón.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 8x32x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Borovice |